Fortsett til innholdet. | Gå til navigasjonen

Idrettslaget Yven IF
Personlige verktøy
Logg inn
Du er her: Forside Styremedlemmer/trenere/lagledere

Styremedlemmer/trenere/lagledere

Yven IF kontaktpersoner





Lagnavn fornavn etternavn telefonnummer adresse postnummer e-postadresse







Hovedstyret:





Leder Pål Christian Olsen 99482226 Mellommyr 19 1715 palcolsen@gmail.com
Kasserer Frode Ringdal 93029177 Mellommyr 11 1715 ringdal_1@hotmail.com
Utstyrsansvarlig Hege Tangen 95022760 Kreklingveien 12 1715 hege.tangen@hotmail.com
Superbruker FIKS Sabina Hansen 98625262 Skogholtet 14 1715 sab-m@online.no
Anleggssjef Morten Harder Hansen 99030064 Kreklingveien 8 1715 hardhans@netcom.no
Barne-og ungdomsleder Øystein Thorsen 97193735 Hvitlyngveien 19 1715 oeth@sarpsborg.com
Vara styremedlem Arild Bergsland 95075113 Yvenveien 29 1715 fam.bergsland@gmail.com
Leder old boys Rune Johansen 90178112 Mellommyr 12 1715 rujoha@online.no
Styremedlem Klaus Lindtho 40463273 Sandesundsveien 25 1724 klauslintho@gmail.com
Ungdomsstyret Kim Runar Bråthe 41430655 Løperveien 3 1715 Kim.Runar.Brathe@dahl.no

Torleif Tokle 41655812 Nøtteveien 39 1715 torleif@tokle.com

Håvard Karlsen 90661355 Fjellhøyveien 57 1718 havkar@ostfoldfk.no

Cecilie Karolin Lyngaas 97122720 Hannestadfjellet 24 1715 cecilie@lyngaas.no

Pål Isnes 97687871 Tyttebærveien 23 1715 pal.runar.isnes@gmail.com

Øystein Thorsen 97193735 Hvitlyngveien 19 1715 oeth@sarpsborg.com

Hege Olsen 41257991 Strømsæthers vei 19 1715 hege21@msn.com

Dag Martin Romslo 91192877 Langstien 37 1715 dm@romslo.net







Trenerkoordinator Sabina Hansen 98625262 Skogholtet 14 1715 sab-m@online.no







Yven T09





Trener Dag Martin Romslo 91192877 Langstien 37 1715 dm@romslo.net
Trener Arne- Villy Skrøder 95022745 Yvenlia 9 1712 avs@sarpsborg.com







Yven T08





Trener Gul Ole M. Johnsen 48087089 Steinveieb 20 1719 Ollegervand@gmail.com
Trener blå Christian Johnsen 48087089 Hannestadveien 15 1718 Chri.johnsen@gmail.com
Ass. Trener Josh Barger Taha 41588301 Nøtteveien 2 1715 jbarger55@gmail.com
Ass. Trener Stig Johansen 96509601 C.J. pettersensvei 3 1715 johsti@tryg.no
Lagleder Laila Taha 93289625 Nøtteveien 2 1715

laila_stromme@hotmail.com

Yven T07





Trener Dag Berg Svendsen 90856629 Hannestadfjellet 6 1715 dag@bergsvendsen.com
Trener Espen Vonen Svae 90503719 Titteruds vei 9 1715 espen.svae@fibernett.net
Trener Erik Johansson 95775092 Fjellhøyveien 63 1718 ejohansson80@hotmail.com
Lagleder Hege Olsen 41257991 Strømsæthers vei 19 1715 hege21@msn.com
Trener Kenneth Reid 91700170 C.J Pettersensv. 30 1715 kennethreid@hotmail.com
Yven T06





Trener Robert Hansen
Skogholtet 14 1715 robbanhansen7@icloud.no
Hjelpetrener Kim Runar Bråthe 41430655 Løperveien 3 1715 Kim.Runar.Brathe@dahl.no
Hjelpetrener/Lagleder Svein-Erik Svendsen
Yvenveien 71 1715 svein-erik.svendsen@live.no
Hjelpetrener Jon Reidar Jessen
Langstien 14 1715 jonreidar64@msn.com







Yven T05





Trener Amir Mrakovic 93003692 Blålyngveien 15 1715 Mrakovic75@yahoo.no
Trener Halvor Elverhøi
Langemyrveien 18 1715 halvor@stac.no
Trener Erik Kristiansen 46628992 Lekveien 9D 1715 k79eri@hotmail.com
Trener Tom Hansen 92824966 Hannestadveien 31A 1715 tom.h@xxl.no
Lagleder Trine- Lise Basma 99692975 Hannestadfjellet 51 1715 tribasma@gmail.com







Yven T04





Trener Håvard Karlsen 90661355 Fjellhøyveien 57 1718 havkar@ostfoldfk.no
Trener Kenneth Myrhaugen 94877588 Rifleveien 11 1710 gomy@online.no
Lagleder Hilde Thorsen 40230341 Hvitlyngveien 19 1715 hil.tho@hotmail.com







Yven T03





Trener Torbjørn Tangen 99008407 Yvenveien 44 1715 torbjoerntangen@msn.com
Hjelpetrener Raymon Rognli 90957825 Hannestadfjellet 63 1715 raymon.rognli@brennes.no
Lagleder Niels Refsgaard
Langemyrveien 14 1715 nlrefsgaard@frigoglass.com
Yven T01/02





Trener Sabina Hansen 98625262 Skogholtet 14 1715 sab-m@online.no







Lagleder Pål Isnes 97687871 Tyttebærveien 23 1715 pal.runar.isnes@gmail.com







Old Boys





Lagleder Just Erik Karlsen 91686259 Idrettsveien 31 1715 ju-ekar@online.no
Lagleder Glenn Michalsen 90528287 Fiolveien 3 1715 gmichalsen76@yahoo.no







A-lag





Trener Dag Klavestad 95776641 Per Kremmersvei 3 B 1709 dag.klavestad@glava.no
Trener Jon Olsen 90692646 Kreklingveien 12 1715 jon@sarpsborgtelecom.no
Side-alternativer
Logg inn


Glemt passordet?
Nyhetsbrev
Få jevnlige oppdateringer på mail
(Required)
Feil
Det oppsto en feil ved visning av denne infoboksen.